wyszukiwanie zaawansowaneHome
O firmie WnD
Oferta
Kontakt
 
  Liczba odwiedzin: 10975
Okna Szczecin WnD Oknoplast .


Okna pcv WnD Premium .

ID 4000 Softline              WnD ID 4000                  WnD ID 7000


                   

Okna WnD to energooszczędne systemy najwyższej klasy PREMIUM A+Montowane są przez wyspecjalizowane autoryzowane grupy montażowe w sposób "ciepły"

Drzwi tarasowe PSK-Z oraz RU+R z niskim progiem.
Oferujemy okna klasy Premium firmy WnD Oknoplast Group . Oferta ta jest skierowana do osób oczekujących najwyższej jakości okien w umiarkowanej cenie . Okna serii ID 4000, jak i ID 7000 to stolarka okienna spełniające wszelkie restrykcyjne normy dla okien energooszczędnych i pasywnych. Okna WnD mogą być wykonane praktycznie w każdym kolorze, jak i formie kształtu jak okna łukowe, okna trójkątne, skosy, trapezy, okna okrągłe itp.

Okna WnD oferujemy wraz z montażem na terenie całego woj. zachodniopomorskiego . Oprócz okien firma WnD oferuje wysokiej klasy drzwi tarasowe . Zarówno tradycyjne jednoskrzydłowe, jak i dwuskrzydłowe i więcej z wysokim lub niskim progiem .Jednak najbardziej funkcjonalne są drzwi przesuwne typu PSK i PSK-Z Drzwi tarasowe typu HS nie są preferowane, gdyż nie nadają się do koncepcji stolarki w pełni energooszczędnej a tym bardziej pasywnej .

Oferujemy darmowy pomiar, jak i transport zakupionej stolarki na terenie miast Szczecin Goleniów Stargard Mierzyn, jak i całego województwa zachodniopomorskiego. Okna WnD mają pełną gwarancję grupy Oknoplast i są montowane przez te same ekipy montażowe . Oczywiście poszczególne punkty sprzedaży okien WnD oferują bramy garażowe np. firmy Wiśniowski oraz rolety zewnętrzne Oknoplast Group . Do kompletu proponujemy doskonałej jakości drzwi zewnętrzne Aluhaus Oknoplast Group w tej samej tonacji kolorystycznej jak okna WnD .

Okna Premium WnD to doskonały wybór na lata w umiarkowanej cenie . Wystarczy tylko zamówić kalkulację, aby się przekonać zwłaszcza okno WnD ID 7000 o grubości 85 mm . Firma WnD to doskonała marka, jak i prestiż, jaki zapewnia grupa Oknoplast .

Okna Szczecin WnD to solidna konstrukcja jak i doskonała inwestycja.

zapisz się

Znajdź nas na Facebook-uO Firmie WnD Oknoplast Group